Loading...

Image Alt
emotioinmedia

O nás

 1. video tvorba

  Začiatok komerčnej video tvorby

  Od roku 1998 sa venujeme filmovej tvorbe, spolupracovali sme pri tvorbe televíznych a reklamných spotoch, kde sme získali fantastické skúsenosti a zručnosti, či už v oblasti svietenia, alebo režírovania jednotlivých scén.

  a
 2. televízie

  Televízne spolupráce a štúdiové prenosy

  Spolupráca so slovenskými televíziami ako RTVS, TV MARKIZA, ktorá rokmi nadobúda vždy iné rozmery, kde sme sa podieľali na tvorbe rôznych druhov dokumentov, či reportáži. Taktiež stojíme pri mnohých športových a live prenosoch.
  a
 3. REKLAMY

  REKLAMNÉ SPOTY

  Tvoríme množstvo reklamných spotov v tom najširšom formáte, či už sa jedná o reklamné videá jednotlivých spoločností, ich hál a ich samotných výrob, alebo produktové videá, vždy všetko samozrejme podľa požiadaviek danej firmy. Taktiež sa venujeme aj eventovým video spotom.

 4. FESTIVALY

  FESTIVALY HUDBY A TANCA

  Podieľame sa na spolupráci známych festivalov, kde sa na pódiu predstavujú všetky hviezdy súčasnej hudobnej scény toho najširšieho formátu ako napríklad Marika Gombitová, Kali, Dominika Mirgová, Dara Rolins, Imt Smile, Peter Bič Projekt, Tina a ďalší. Výroba live streamu, ale aj následné video spoty pre jednotlivé spevácke, či tanečné zložky.
  a
 5. VIDEOKLIPY

  Pilotné videoklipové projekty

  Pilotnym projektom bola pre nás sólová slovenská speváčka LIIA žijúca v Taliansku, ktorá v tom čase naspievala titulnú pieseň Flowering Trees k rovnomennému albumu. Neskôr sme nadviazali spoluprácu s a’cappella hudobnou formáciou VOISING, kde sme pri niekoľkých videoklipoch k ich tvorbe stáli my od počiatočných plánovaní projektu, scenár, réžiu, častokrát svietenie scén až po finálnu podobu hudobného klipu. Máme nadviazanú spoluprácu s niekoľkými tvorcami detských videoklipov ako je napríklad Tárajko a Popletajka. Neskôr sme nadviazali spoluprácu aj s ďalšími sólovými spevákmi ako je Dominika Stará, či Radka Križanová.
  a
skusenosti

15 ROKOV SKÚSENOSTÍ

Video tvorbe sa venujeme viac ako 15 rokov. Spolupracujeme v okruhu produkčných a fotografických štúdií, rôznych väčších i menších podnikateľských subjektov.

skusenosti

KREATIVITA A KVALITA

Tvoríme videoklipy. Vzniku každého klipu predchádza námet, réžia, produkcia, postprodukcia. Používame modernú techniku a osvetlenie.

a

PRIATEĽSKÝ PRÍSTUP

Vieme Vám zabezpečiť kvalitné spracovanie fotografii a videa a operatívne vieme splniť Vaše akékoľvek časove a dĺžkové požiadavky.

tvorcovia

Kreatívny tím

Pavol Tropp

Režisér, kameraman, strihač.

Martin Parkányi

Režisér, kameraman, strihač.

Spolupráca